طرح سفره امید و اسنپ فود

اسنپ‌فود، در ماه مبارک رمضان آماده خدمت‌رسانی به مسافران و معذوران شرعی می‌باشد و بخشی از درآمد حاصل از سفارش‌های قبل افطار مسافران و معذوران شرعی (در مجموع تا سقف 100میلیون تومان) را برای سومین سال پیاپی به طرح سفره امید موسسه خیریه پیام امید اهدا می‌کند. اگر به هر دلیلی، از توفیق روزه‌داری در این ماه مبارک محروم می‌باشید، با سفارش از اسنپ‌فود می‌توانید در این کار خیر مشارکت نمایید.

موسسه خیریه پیام امید، یک سازمان مردم نهاد و مستقل است که در راستای اشتغال زایی زنان سرپرست خانوار و آموزش فرزندان آن ها از سال 1385 به صورت رسمی و با ثبت وزارت کشور فعالیت می نماید.

سفره امید، نام یکی از طرح های موسسه خیریه پیام امید است که امسال در ماه مبارک رمضان برای سومین سال پیاپی اجرا می شود. موسسه خیریه پیام امید، در جهت رفع کمبود مواد غذایی وخوراکی خانواده های تحت حمایت خود، برنامه ای را طراحی کرده است که طبق آن اقلام اصلی سبد آذوقه ی خانوار به صورت فصلی تهیه می شود و به دست این عزیزان میرسد. 

شما می توانید با واریز هر مبلغی در تامین حداقل نیازهای معیشتی سالانه خانواده های نیازمند، مشارکت نمایید.


درگاه واریز پرداخت اینترنتی

شماره کارت

5859837000123949

شماره حساب

306510975 بانک تجارت
 


پیام امید

اسنپ‌فود، اولین و بزرگ‌ترین سامانه سفارش آنلاین غذا در ایران است که از سال ۸۸ فعالیت خود رابا هدف ترویج فرهنگ سفارش اینترنتی غذا آغاز کرده است و هم‌اکنون با بیش از۱۰،۰۰۰ رستوران در شهرهای مختلف ایران اعم از تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز، شیراز و... مشغول همکاری است. با اپلیکیشن اسنپ‌فود به راحتی و با چند کلیک ساده می‌توانید رستوران‌های نزدیک خودتان را جستجو کرده و غذای دلخواه خود را سفارش دهید.

 

لینک‌ورود به اپلیکیشن اسنپ فود