تپسی و ایران همدل

در کنار تپسی به پویش «ایران همدل» بپیوندید

«ایران همدل» پویشی است برای کمک به هم وطنانی که در این شرایط سخت شیوع کرونا، از نظر اقتصادی آسیب بیشتری دیده‌اند و به یاری ما نیاز دارند. ما در تپسی قصد داریم تا در کنار مردمان گوشه‌ای از سرزمین‌مان بایستیم و سهمی در تسهیل شرایط زندگی آنان داشته باشیم. از شما هم دعوت می‌کنیم در این پویش، همراه ما باشید.

همدل با سیستان و بلوچستان برای کمک به تحصیل کودکان

شما می توانید، مبلغ مورد نظر خود را برای کمک به تحصیل کودکان کم‌برخوردار استان سیستان و بلوچستان اهدا کنید. تپسی نیز در این مسیر همراه ما خواهد بود و بخشی از درآمد خود در ماه رمضان را به این امر اختصاص خواهد داد.

در این پویش، موسسه خیریه پیام امید با کمک های ارسالی تپسی، تجهیزات مورد نیاز را، برای آموزش آنلاین کودکان روستاهای محروم سیستان و بلوچستان که با توجه به شیوع ویروس کرونا از امکان آموزش حضوری محروم شده‌اند خریداری کرده و در اختیارشان قرار خواهد داد.

گزارش کامل این پویش، بعد از انجام به شما ارائه خواهد شد. 

 

درگاه واریز پرداخت اینترنتی

شماره کارت

5859837000123949

شماره حساب

306510975 بانک تجارت
 

 تپسی کار خود را از خرداد 1395 در تهران آغاز کرد تا سفرهای درون‌شهری را برای شهروندان تهرانی راحت‌تر، امن‌تر و ارزان‌تر کند. امروز تپسی، با بیش از 800 پرسنل و حضور در بسیاری از استان‌های پرجمعیت کشور، شرکتی مورد اطمینان و نامی آشنا برای میلیون‌ها ایرانی است که به صورت روزانه از اپلیکیشن آن استفاده می کنند – مسافرانی که در هر نقطه ای از شهر می توانند بدون اتلاف وقت تپسی (تاکسی) بگیرند و رانندگانی که برای پیدا کردن مسافر کافی است اپلیکیشن خود را روشن کنند و فقط چند دقیقه صبر کنند