راه اندازی پلتفرم تامین سرمایه جمعی امور خیریه پیام امید

پلتفرم تامین سرمایه جمعی (کراودفاندینگ) پیام امید در امور خیریه راه اندازی شد .

 

پلتفرم پیام امید وب سایتی است که کمک های مردمی را به نیازمندان واقعی اعطا می کند. این کار از طریق براه انداختن کمپین های کمک رسانی فراهم می شود. خیرین و کاربران می توانند کمپین های کمک رسانی را مشاهده کنند و با حمایت خود در تحقق هدف هر کمپین پیام امید سهیم باشند. حمایت شما از پیام امید به معنی پیوستن به جمعیت خیرین پیام امید است. پلتفرم پیام امید کمپین های کمک رسانی را با موضوعات مختلفی که در سطح جامعه با آنها درگیر هستیم را طبقه بندی کرده است

 

کارشناسان پیام امید با نهایت دقت و تحقیقات کافی، کمپین های خیریه ای سراسر ایران را که به وب سایت پیام امید از طریق کاربران و موسسات خیریه مختلف معرفی می شوند، بررسی می کند. سپس با تایید گروه متخصصین، هر کمیپن، که مبلغ هدف و زمان پایان مشخص دارد، در سایت پیام امید قرار میگیرد و خیرین و اعضای وب سایت می توانند با واریز کمک های خود از آن حمایت کنند. سپس در صورت موفقیت کمپین در زمان مشخص شده، مجریان آن موظف هستند پس از دریافت سرمایه مورد نیاز خود و اجرای پروژه، گزارش آن را برای شفاف‌سازی در اختیار پیام امید قرار دهند تا علاوه بر شفافیت مالی خیرین از وضعیت حمایت خود آگاه شوند.

 

پیام امید با کارشناسان مجرب و با سابقه ی بیش از 15 سال فعالیت تخصصی در حوزه ی خیریه نسبت به تایید کمپین های کمک رسانی دقت لازم رابه عمل می آورد و بر اجرای آن نیز به صورت کامل نظارت دارد و کاربران وب سایت از اینکه حمایت هایشان به صورت موثر هزینه شده است، می توانند اطمینان کامل داشته باشند. همچنین وبسایت پیام امید به دلیل داشتن ماهیت خیریه ای، هیچ مبلغی را به عنوان درصد (کارمزد) از برگزار کننده های کمپین دریافت نمی کند .

 

✔️ جهت پیوستن به خیرین پیام امید و مشاهده جزییات بیشتر از طریق این لینک زیر می توانید اقدام کنید