اردوی تفریحی خانواده های تحت پوشش موسسه

طبق روال هر سال در پایان فصل تابستان و قبل از شروع سال تحصیلی موسسه خیریه پیام امید برای خانواده های تحت پوشش خود یک اردوی یک روزه در نظر می گیرد امسال نیز همانند هر سال این اردوی یک روزه در روز یک شنبه 26 شهریور ماه در کردان کرج برگزار گردید که 62 نفر از اعضای خانواده های تحت پوشش موسسه در این برنامه حضور داشتند. این جشن با هدف تفریح برای خانواده ها و ایجاد نشاط برای فرزندان آن ها قبل از شروع سال تحصیلی، برگزار شد که در این جشن فرزندان محصل تحت پوشش موسسه لوازم التحریر و جوایز تحصیلی خود را نیز دریافت کردند.

این برنامه از ساعت8 صبح از جلوی درب موسسه آغاز گردید و ساعت 8 شب به پایان رسید 

هزینه های این جشن که شامل  صبحانه، نهار، وسیله ایاب و ذهاب، اجاره باغ، جوایز و میان وعده بود به میزان 44 هزار تومان به ازای هر نفر شده است. 

عزیزانی که تمایل دارند در هزینه های این بخش پیام امید را یاری نمایند می توانند با واریز هر  وجهی به شماره حساب یا کارت موسسه در این فرآیند سهیم شوند. 

شماره حساب: 306510975 بانک تجارت

شماره کارت: 3949-0012-8370-5859

همچنین از طریق بات تلگرامی پیام امید به راحتی و از طریق لینک زیر می توانید پرداخت خود را انجام دهید. 

 http://yon.ir/ojJYq

حتما پس از واریز مهربونیتون دوستان خود را در دفتر موسسه با شماره 66884166 مطلع سازید و یا اطلاع دهید به @ ravabetomomii تا به نیت حمايت از هزینه اردوی خانواده های تحت پوشش موسسه در نظرگرفته شود

 

موسسه خیریه پیام امید

موسسه خیریه پیام امیدقلب در ادبيات و فرهنگ مردمى نماد مهر و محبت و دوست داشتن است. پيام اميد دست محبت و دوستى را به سوى همنوعان خود دراز مى كند.موسسه خیریه پیام امید