فراخوان تولید محتوا - موسسه خیریه پیام امید

فراخوان تولید محتوا

موسسه خیریه پیام امید، تشكلي غير دولتي است كه در زمینه اشتغال زایی زنان سرپرست خانواده، آموزش فرزندان محروم جامعه و فرهنگ سازي امور خيريه در جامعه، تلاش می کند.

ما در موسسه خیریه پیام امید، از همه داوطلبان و علاقمندان به فعالیت های خیرخواهانه که توانایی تولید محتوا در زمینه مسائل و معظلات اجتماعی، ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانواده، کودکان کار، آموزش های داوطلبانه و به طور کلی مطالبی که منجر به یادگیری و ارتقای توانمندی های روحی و مهارتی شود، را دارند، دعوت به همکاری می نماییم.

شایان ذکر است محتوای ارسالی در صورت همسو بودن با اهداف موسسه، در وبسایت، خبرنامه و شبکه های اجتماعی موسسه خیریه پیام امید، با ذکر نام و مشخصات نویستده و حتی اشاره به نام وبلاگ، وبسایت و صفحات نویسنده در شبکه های اجتماعی، منتشر خواهد شد.

محتوای مورد نیاز موسسه خیریه پیام امید، به قالب خاصی محدود نشده و ما آماده دریافت مقالات، پژوهش ها، گزارش، جستار، اشعار و داستان های شما خواهیم بود.

این مطالب می تواند در زمینه های مفهموم کارخیر، زنان سرپرست خانوار، مسوولیت اجتماعی، فعالیت های داوطلبانه، زنان موفق، آموزش کودکان، اشتغالزایی، کارآفرینی، جامعه شناسی فقر، عشق ورزیدن به همنوع، حقوق یکسان، لبخند، سازمان های مردم نهاد، محیط زیست، فرهنگسازی امور داوطلبانه، ساختار حقوقی موسسات خیریه و .... باشد.

علاقمندان به تولید محتوا، می توانند از طریق فرم زیر اطلاعات شناسایی خود را ثبت و سپس فایل word محتوای مورد نظر خود را آپلود نمایند. روابط عمومی موسسه خیریه پیام امید پس از بررسی محتوای ارسالی شما عزیزان با شما در ارتباط خواهند بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن های 22281091 و 26116330 با روابط عمومی موسسه خیریه پیام امید در ارتباط باشید.

فراخوان تولید محتوا
 1. نام و نام خانوادگی *
  لطفاً نام و نام خانوادگی خود را وارد نمائید
 2. رشته تحصیلی *
  لطفاً رشته تحصیلی خود را وارد نمائید
 3. تاریخ تولد
  ورودی نامعتبر
 4. شماره تماس *
  لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید
 5. علاقمند به تولید محتوا در زمینه های: *
  لطفاً علاقه مندی خود را انتخاب نمائید
 6. آپلود محتوای ارسالی فقط با فرمت (word (docx *
  لطفاً محتوای خود را فقط با پسوند word (docx) آپلود نمائید
 7. کد امنیتی *
  کد امنیتی
    بازآوریلطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید